Opinie o Nas
  • Tylko I gatunek
  • Fachowe doradztwo
  • Indywidualne wyceny dla większych ilości
Polecane dla Ciebie

 

Szybka dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Szybki serwis

Płyty tarasowe 2.0 i 3.0

Gresowe płyty tarasowe o grubościach 2.0 i 3.0, czyli 20 lub 30 mm to płyty które znajdują zastosowanie głównie w aranżacji tarasów, ogrodów i podjazdów. Dzięki swojej grubości są bardzo odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na nacisk. Z tego powodu są wykorzystywane również w miejscach podjazdowych, garażowych oraz w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Montaż płyt tarasowych 2.0 jest bardzo prosty - można je układać bezpośrednio na powierzchni trawiastej, betonowej lub wysypanej drobnym żwirem. Popularną metodą jest układanie płyt na wspornikach / legarach - regulowanych lub stałych. Dzięki legarom płyty można ułożyć ponad powierzchnią a pod nimi ukryć kable, rury itp. Regulowane wsporniki pozwalają również na zniwelowanie nierówności terenu i proste ułożenie płyt.

Zastosowanie wsporników jest dla powierzchni tarasu równocześnie termowentylacją - płyty nie są trwale połączone z podłożem i nie są narażone na niekorzystne działanie wody penetrującej niższe warstwy, co jest najczęstszą przyczyną pękania powierzchni tarasów, balkonów i podjazdów w naszych warunkach klimatycznych przy wykorzystaniu tradycyjnych płytek ceramicznych.

Płyty tarasowe cechują się nie tylko dużą wytrzymałością. Są dodatkowo bardzo estetycznym elementem wyposażenia. W naszej ofercie znajdują się płyty imitujące kamienie, ale także płyty drewnopodobne. Wiele kolekcji posiada uzupełniające wzory płytek podłogowych, dzięki czemu można zastosować taki sam kolor w salonie i potem jego przedłużenie na taras, uzyskując efekt jednolitej powierzchni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl