• Tylko I gatunek
  • Fachowe doradztwo
  • Indywidualne wyceny dla większych ilości
Nasi producenci
newsletter boxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog kategorie
Otwarcie salonu sprzedaży

Szanowni Państwo,

Informujemy iż od dnia 27.04.2020 punkt stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 16.00

Równocześnie przypominamy, iż wyceny, zapytania i zamówienia niezmiennie wykonujemy i przyjmujemy zdalnie - mailowo, telefonicznie, poprzez sklep a wysyłki zamówień są realizowane na bieżąco. Zamówienia produktów z Hiszpanii, Włoch, Turcji są również realizowane, ale mogą następować pewne opóźnienia - dlatego prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Zapraszamy do zakupów!

Zamówienia z Włoch i Hiszpanii

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż większość fabryk z Hiszpanii i Włoch wznowiła swoją działalność.

Do magazynów w Polsce dojeżdżają dostawy z fabryk, choć mogą następować opóźnienia.

Nie wszystkie fabryki mają też stany magazynowe - stąd na niektóre towary trzeba będzie poczekać na ustalenie planów produkcyjnych.

W dalszym ciągu w przypadku chęci zamówień na produkty z tych krajów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem potwierdzenia dostępności.

 

czytaj całość »
Wielkanoc
Wielkanoc

Kochani Klienci, Dostawcy, Partnerzy, Przyjaciele i Sympatycy,

W nadchodzących dniach Wielkanocy życzymy Wam dużo spokoju i mimo wszystko - radości. 

Wyłączcie wiadomości. Nie myślcie o tym co się dzieje wokół, spróbujcie być tu i teraz - z najbliższymi z którymi mieszkacie, z książką, dobrą muzyką. Niech ten czas będzie dla Was.

Niech ten czas będzie wyciszeniem, medytacją dla duszy i możliwością zapomnienia.

Spokojnych Świąt!

Ekipa Gresroom

czytaj całość »
Realizacje zamówień

Szanowni Klienci,

Z uwagi na zamknięcie fabryk we Włoszech oraz w Hiszpanii nie jesteśmy w stanie określić terminu realizacji produktów, których aktualnie nie ma na stanach magazynowych w Polsce. W związku z powyższym prosimy o kontakt w przypadku chęci zamówienia płytek włoskich lub hiszpańskich czy też armatury i ceramiki pochodzącej z tych krajów celem zweryfikowania ich dostępności.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż zamówienia towarów, które są dostępne na magazynach w Polsce są realizowane na bieżąco z terminem realizacji 2-5 dni roboczych. Prosimy jednak o wyrozumiałość, gdyż kurierzy mają okrojone składy osobowe a równocześnie są obciążeni dużo większymi ilościami przesyłek niż zwykle - dlatego mogą pojawiać się drobne opóźnienia w dostawach wynikające z sytuacji od nas niezależnych.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby w tym trudnym okresie zrealizować możliwie największą ilość Państwa zamówień oraz zapytań i wycen ofertowych. Będziemy również na bieżąco Państwa informować gdyby sytuacja uległa zmianie.

Życząc wszystkim zdrowia i spokoju pozdrawiamy serdecznie.

Zespół Gresroom.pl 

czytaj całość »
Inwentaryzacje w magazynach

Szanowni Klienci,

Z uwagi na rozpoczynające się inwentaryzacje roczne w magazynach dystrybucyjnych realizacja niektórych zamówień może się wydłużyć.

W związku z tym prosimy o kontakt jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówień celem potwierdzenia terminu realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl