Opinie o Nas
  • Tylko I gatunek
  • Fachowe doradztwo
  • Indywidualne wyceny dla większych ilości

 

Szybka dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Szybki serwis

Przy urządzaniu łazienki wiele osób ma dylemat czy wybrać kabinę prysznicową czy wannę. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście posiadanie obu - ale niestety nie wszyscy mają łazienki na tyle duże, aby pomieścić i kabinę i wannę. Kabina prysznicowa często wygrywa z wanną - głównie z uwagi na oszczędność wody, oszczędność miejsca i praktyczność. 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kabin, sporo producentów i różne rozmiary. Przy wyborze kabiny prysznicowej musimy wziąć pod uwagę:

  • Rozmiar i kształt kabiny - do wyboru mamy kabiny kwadratowe, prostokątne lub półokrągłe - o szerokościach od 70 do 120 cm. Małe kabiny stosujemy w małych pomieszczeniach, warto jednak dokładnie się nad tym wyborem zastanowić - kabina 70x70 cm jest bardzo mała i mycie się w tak małej kabinie może być niekomfortowe.
  • Sposoby otwierania drzwi - to kolejny ważny element przy wyborze kabiny, zwłaszcza gdy mamy małą łazienkę. Najbardziej popularne to drzwi przesuwne i rozsuwane, ale można spotkać również drzwi rozwierane, wahadłowe, łamane.
  • Sposób montażu - na brodziku lub na posadzce - przy zakupie kabiny warto zgłosić sprzedającemu jaki sposób montażu się planuje.
  • Wypełnienie ścianek - na ten element warto zwrócić uwagę ze względu na walory estetyczne - inaczej będzie się prezentować kabina ze szklanymi ściankami, a inaczej kabina ze ściankami z tworzywa. Mamy do wyboru ścianki przezroczyste lub matowe oraz różnego rodzaju powłoki ułatwiające mycie i zapobiegające osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń. 

Jeżeli szukacie Państwo kabiny prysznicowej, której nie znaleźliście na naszej stronie - zachęcamy do kontaktu mailowego gresroom@gmail.com lub telefonicznego tel. +48 510 593 883 - spróbujemy ją dla Państwa znaleźć! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl