Opinie o Nas
  • Tylko I gatunek
  • Fachowe doradztwo
  • Indywidualne wyceny dla większych ilości

 

Szybka dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Szybki serwis

Dobór brodzika jest istotną kwestią przy wyposażaniu łazienki. Zazwyczaj najpierw decydujemy się na odpowiedni kształt kabiny prysznicowej - aby rozmiar i kształt dopasować do wielkości pomieszczenia oraz naszych upodobań. Po wybraniu kabiny poszukujemy odpowiedniego brodzika. 

Przy doborze brodzika należy zwrócić uwagę na poniższe parametry:

  • Kształt i rozmiar brodzika muszą dokładnie pasować do kształtu i rozmiaru kabiny. Najpopularniejsze kształty to kwadratowe i półokrągłe z paletą rozmiarów od 80 do 120 cm szerokości/długości,
  • Głębokość i wysokość - to istotne parametry, na które jednak rzadziej zwracamy uwagę przy doborze brodzika. Płytkie brodziki wyglądają estetycznie i ułatwiają wejście do niego - polecane są zwłaszcza dla rodzin, w których nie ma małych dzieci, i szczególnie dla osób starszych - zapobiegają przypadkowym potknięciom czy poślizgnięciom podczas wchodzenia i wychodzenia z brodzika. Głębokie brodziki natomiast mogą posłużyć za małą wanienkę - zwłaszcza jak w rodzinie są małe dzieci a w łazience nie posiadamy miejsca na wannę. Dobierając głębokość/wysokość brodzika należy sprawdzić jaka jest wysokość wybranej kabiny, aby po jej zamontowaniu na brodziku, nie przekroczyła wysokości pomieszczenia. 

Jeżeli szukacie Państwo brodzika, którego nie znaleźliście na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu gresroom@gmail.com / tel. +48 510 593 883 - spróbujemy go dla Państwa znaleźć. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl